TİCARİ BUZDOLABI TAMİRİ VE BAKIMI

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
sogutma

Tecrübeli ekibimiz ile her marka ticari buzdolabı ile ilgili karşılaştığınız her türlü arıza ve bakım durumu içinde uzman personel ve ekibi ile sizlere yardımcı olmaya ara vermeden devam etmektedir. Özellikle büyük hacimli sanayi buzdolabı tamircisi arayışlarınız varsa, bunlar için 08:00-20:00 saatleri arasında bizimle iletişime geçebilir ve gerekli olan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Değişmesi gereken parçalarınız için orijinal yedek parçalar kullandığımızı, problemlerinizi hemen giderebilecek kapasiteye sahip olduğumuzu ve çalışmalarımızın belirli bir süre ile garanti kapsamımız altında olduğunu da sizlere söylemek istiyoruz. Hemen her model sanayi buzdolabı servis desteği için bize iletişim numaralarımızdan 08:00-20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurduğumuz bir vizyon ile sizlere hizmet vermenin bizim için büyük bir mutluluk ve gurur olduğunu da yeri gelmişken ifade edelim tüm bunlar ve daha fazlası için bizimle irtibata geçiniz.

Reyon Dolabı Tamiri

Her marka reyon soğutma dolapları, market reyonu, vitrin tipi soğutucular, teşhir dolapları, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolapları, endüstriyel buzdolabı imalatı, reyon buzdolabı, soğutucu, market dolabı, süpermarket soğutma dolapları, şarküteri dolabı, sütlük, et reyonu, piliç reyonu, şarküteri reyonu, peynir reyonu, pastane dolabı, pasta vitrini, kasap dolabı, et soğutucu, soğuk oda, soğuk hava depoları, balık, balık vitrin reyonu, restaurant vitrinleri, teşhir dolabı, peynir dolabı, vitrin buzdolabı gibi soğutma ürünleri ve soğutucu gruplarının tamir ve periyodik bakımlarının özel servisliğini yapmaktayız.