ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ, BAKIMI VE MONTAJI

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Evmaksan Servis, Her Marka, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi tamir, bakım ve kurulum hizmeti vermektedir.

Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz. Bu anlamda yerinde beyaz eşya montajını en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Montaj, bakım ve onarım sonrası teknik aletlerinizi de güvenle kullanabilirsiniz.

Evmaksan Servis olarak firmamız bünyesinde Bosch, Profilo, Hotpoint, Samsung, İndesit, Siemens, Ariston, Arçelik, Beko, Vestel, Regal, Altus ve diğer markaların; çamaşır makinesi  ve bulaşık makinesi teknik servis hizmeti verilmekte, aynı zamanda yedek parçaları bulunmaktadır. Firmamızda aldığınız hizmet 1 yıl servis ve yedek parça garantilidir.

Bize bir telefonla ulaşarak, arıza tespiti yaparak sorunlarınıza en kısa zamanda çözüm üretiyoruz. 08:00-20:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

Beyaz eşyalarınızın bakım servisini de üstlenen firmamız gelişen dünya koşullarını sürekli takip etmekte ve tüm bu gelişmeleri kendine anında uyarlamaktadır. Bu anlamda kendini sürekli yenilemekte, müşterilerine sunduğu teknik hizmetin kalitesini yüksek tutmaya çalışmaktadır.

Kısacası, uzman kadro, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti.