KLİMA TAMİRİ, BAKIMI VE MONTAJI

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
evmaksan-klima-tamiri

Klimalar evlerimizde sıklıkla görmeye alıştığımız elektrikli aletlerdendir. Yazın çok sıcaklarda serinlemek için, kışın da soğuk havalarda ısınmak için kullanılan elektrikli ev aletleri grubundadır. Klimaların bu çift yönlü özelliği onun tercih edilme sebebini arttırmaktadır.

Klimaların evlerde rahatlıkla kullanılabilmesi ve gereken verimin alınabilmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir.

Klimaların daha verimli çalışması ve daha az enerji harcaması için klima bakımları önemlidir.

Klima petekleri düzenli olarak temizlenmediği zaman petekler arasında biriken toz birikintileri klimanın verimli çalışmasını engeller. Yazın soğuk hava üflemesi, kışın ise sıcak hava üflemesi petekler temizlenmediği için engellenmiş olur.

Petekler içerisinde biriken toz birikintileri oda içerisine yayılarak ev içerisinde yaşayan kişilerin sağlığına da zarar verebilir. Klima içerisinde biriken tozlar nedeniyle klima ayarlanan ısı seviyesinde çalışabilmek için daha fazla enerji harcar. Bu da ay sonunda gelen elektrik faturalarına yansır.

Klimalarınızla ilgili her türlü işlemde teknik servisimizin uzman personeline 08:00-24:00 saatleri arasında ulaşarak yapılması gereken işlemleri kısa sürede yaptırabilirsiniz.