Skip links

Ankara Klima Servisi

Evmaksan Servis, Garantili Klima Servisi

Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi

Evmaksan Servis her marka ve model klima için profesyonel çözümler. Ankara Klima Bakım Arıza Montaj Servisi. Ankara merkez ilçe semt ve mahallelerine ev ve ofis tipi klimalar, ticari klimalar, ısı pompaları, vrf - vrv sistemleri olmak üzere tüm marka ve model klimalara teknik servis hizmeti sunmaktayız. Ankara da garantili klima servis hizmeti almak için bize ulaşmanız yeterli.

Ankara Klima Tamiri
Klima arızaları genelde elektrik kesintileri veya voltaj değişmelerinden kaynaklanmaktadır. Ancak zamanla parçaların aşınmadan ve ömrünü doldurmasında dolayı arıza yapabilmektedir. Ankara klima servisi olarak doğru arıza tespitiyle nokta atışı tamir çözümü sunmaktayız. Her marka klima tamir bakım ve montajı için bize ulaşın. Ankara klima tamir servisi.

Ankara Klima Bakımı
Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen tahribatlar cihazın çalışma performansında azalmasına sebep olur. Klima içerisindeki soğutucu gazın basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekmektedir. Bu nedenle klimalarda yılda iki kez klima bakımı yapılması önem arz etmektedir. Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşeceğinden düşük performansla çalışacak ve enerji sarfiyatı da artacaktır. Her marka klima bakımı yaptırmak için bize ulaşın.

Ankara Klima Montajı
Klima montajı dikkat gerektiren, verimli çalışması için kullanım talimatlarına uygun bir şekilde montajı önemli bir unsurdur. Klimanın hatalı montaj işlemi birçok problemleri de beraberinde getirmektedir. Evmaksan garantili klima servisi her marka klima için profesyonel çözümler sunar.